Luksusowy butik dla psów.

Butik dla psów: luksus i animacje

Opieka nad psem w Warsaw Pethouse to nie tylko wyścigi na torze agility, stała opieka zoopsychologa oraz usługi spa&fitness. To również butik dla psów w którym dostępne są najwyższej jakości produkty i urządzenia, jakich używamy w czasie animacji z psami. Jak mówi Agata – animatorka zajęć dla psów:  

Produkty naszych partnerów pomagają w profesjonalnej socjalizacji i opiece nad psem, w tym: żywieniu, zabawie, nauce i pielęgnacji. Starannie dobraliśmy firmy, z którymi  współpracujemy. O ich ostatecznym wyborze decydowała nie reklama, ani zasięg marki, ale prawdziwe potrzeby naszych klientów, zgłaszane między innymi w ankietach, jakie systematycznie prowadzimy. Staramy się indywidualizować dla każdego z gości nie tylko program zajęć, ale również sprzęt, interaktywne zabawki i atrakcyjne gadżety, jakich używamy w animacjach. Ma to służyć samorozwojowi psiaków.

 

Wśród partnerów The Warsaw Pethouse, których produkty można znaleźć w naszym butiku dla psów są między innymi:

Hunter – akcesoria z gwarancją niemieckiej jakości, atrakcyjnego designu, bezpieczeństwa oraz szacunku i troski o klienta;

UniQ Nordic Gold - znakomita karma, będąca połączeniem tego, co najlepsze w Skandynawii: czystej natury i bezkompromisowej jakości;

Beco Pets – nasi goście używają do zabawy i jedzenia wyłącznie nietoksycznych produktów tej firmy;

APL - polski producent suplementów i produktów do pielęgnacji, w tym pasty do zębów i szamponu w piance;

Pet Pocket - z zabawek interaktywnych Pet Pocket korzystamy w Warsaw Pethouse codziennie, szczególnie w pracy z niecierpliwymi psiakami.

Warsaw Pethouse to coś więcej niż hotel dla psów, świetlica i psie przedszkole – to codzienna edukacja, zabawa i relaks, to również satysfakcja z zaufania, jakim obdarzyli nas właściciele pethouse’owych gości. W codziennych animacjach z psami, które powierzają nam klienci, używamy więc wyłącznie produktów sprawdzonych renomowanych marek już teraz dostępnych w naszym luksusowym butiku dla psów.

Również po zajęciach psiaki odpoczywają w komfortowych warunkach na najwygodniejszych posłaniach, w pełnym luksusie. A kiedy jest zimno, możemy je ubrać w modne ocieplacze i inne markowe ciuchy, ale tylko takie, jakie wybierzemy w katalogach razem z naszymi klientami. Jak mówi Agata: - Jesteśmy dumni, że klienci tak aktywnie włączają się w proces socjalizacji psów. Wspólnie robimy wszystko, żeby zapewnić naszym ulubieńcom najwyższy europejski standard opieki.


Zapraszamy do naszego Butiku dla Psów. 

 

Luksusowy Hotel dla psów Warszawa

5-gwiazdkowy Hotel dla psów

Więcej niż hotel dla psów

Wiele osób poszukuje, szczególnie w wakacje, dobrego hotelu dla psów. Dobrego, a więc oferującego ciekawe animacje, specjalne zabiegi chromoterapii i jonizacji, saunę infrared, bieżnię, relaksacyjne masaże oraz stałą opiekę zoopsychologa, wybór jest jeden – The Warsaw Pethouse Care&Fun 5*Hotel. Ale pozostawienie swojego ulubieńca na dwa tygodnie w najbardziej nawet renomowanej placówce nie rozwiązuje problemu opieki nad psem i jego socjalizacji.

Jeszcze nie wszyscy właściciele czworonogów wiedzą, że takie rozwiązanie działa od kwietnia w Warszawie. The Warsaw Pethouse to pierwsza w Polsce kompleksowa świetlica i psie przedszkole dla małych i średnich ras. W odróżnieniu od innych podobnych placówek Warsaw Pethouse nie jest firmą zajmującą się zwykłą tresurą. Gwarantuje za to profesjonalną dzienną opiekę nad psem, znaną również jako doggie daycare . Dla gości przewidziano urozmaicone animacje, naukę, usługi spa&fitness przy wykorzystaniu najnowocześniejszej sauny infrared marki Vivog oraz smakowite jedzonko. Sezonowo funkcjonuje też 5*hotel dla psów. Przez cały okres pobytu psiaki mają zapewnioną opiekę zoopsychologa i poddawane są procesowi socjalizacji.

Menedżerem i animatorką Warsaw Pethouse jest Agata. Jak mówi:
Psy kochamy od zawsze i zawsze były w naszej rodzinie. Problem pojawiał się podczas wakacji, kiedy nie mieliśmy co zrobić z naszymi pupilami. Trudno było znaleźć odpowiedni hotel dla psów. A kiedy przyjechałam do Warszawy i podjęłam pracę w biurze, skończyło się to frustracją moją i Victora, psiaka rasy shih tzu. Ja wychodziłam na 8 godzin do pracy, która nie sprawiała mi satysfakcji, a Victor zostawał sam w domu i snuł się po mieszkaniu. W końcu postanowiłam stworzyć coś dla osób takich ja, czyli chcących łączyć swoje aktywne życie z opieką nad zwierzakiem. Wspólnie z Kamilem, moim partnerem, założyliśmy więc The Warsaw Pethouse.

Placówka łączy w sobie funkcje edukacji i domu zabaw. Działa jak psie przedszkole albo świetlica. Od godz. 8 do 18 psiak zostaje tam pod opieką specjalistów: behawiorysty, fizjoterapeuty i trenera agility. Pies ma zapewnioną zabawę, smaczne jedzenie, opiekę zoopsychologa oraz usługi spa&fitness. Oczywiście znajdzie się też czas na naukę i odpoczynek, a więc pełną socjalizację. Całość projektu koordynuje Agata - animatorka zajęć dla psów goszczących w Warsaw Pethouse.

The Warsaw Pethouse Care&Fun mieści się w willi w cichej okolicy Wilanowa, otoczonej sporym ogrodem, Ogród został podzielony na część pełną przeszkód i tuneli dla młodych psów i część dla starszych, z której mogą w spokoju oglądać harce swoich młodszych kolegów. W środku mieści się przestronna recepcja i pokoje dla psiaków, sauna na podczerwień, bieżnia i mnóstwo interaktywnych zabawek dla psów. Codziennie goście otrzymują najwyższej jakości pełnowartościową karmę UniQNordicGold.

W ramach socjalizacji psy dzielone są na grupy według wieku, temperamentu, potrzeb. W jednej znajduje się maksymalnie 9 psów. Na każdą grupę przypada jeden zoopsycholog. Specjaliści obserwują psy i wychwytują wszystkie niepokojące sygnały. Są pod stałą opieką, mają zagwarantowaną zabawę, naukę, towarzystwo.

Bardzo ważne jest również bezpieczeństwo psa i personelu Warsaw Pethouse, dlatego nie są przyjmowane zwierzęta agresywne. Ich zachowanie sprawdzane jest na samym początku przez behawiorystów. Wyposażenie placówki przystosowane jest ras małych i średnich. Najprawdopodobniej niedługo planowane będzie otwieranie kolejnych oddziałów Warsaw Pethouse, być może również dla opieki nad psami większymi, starszymi i bliżej centrum miasta.

Zapraszamy do The Warsaw Pethouse Care&Fun.

Zadzwoń i dowiedź się więcej: RECEPCJA: +48 884 844 000

Zabawa w The Warsaw Pethouse

Tak wygląda zabawa w trakcie świetlicy w Warsaw Pethouse. :) Psy wracają do domu zmęczone, szczęśliwe i wdzięczne Tobie, że mogą spędzić cały dzień ze swoimi psimi przyjaciółmi. http://warsawpethouse.pl/pl/uslugi/swietlica-i-przedszkole-dla-psow

Opublikowany przez The Warsaw Pethouse na 17 sierpień 2016

The Warsaw Pethouse

The Warsaw Pethouse to jedyna w Polsce pełni profesjonalna, kompleksowa świetlica dla psów. Dla szczeniąt są zorganizowane zajęcia w przedszkolu dla psów, dla stałych klientów – pięciogwiazdkowy hotel dla psów. Nasze atuty to pasja, 10 lat doświadczenia i 3000 psiaków, które były dotąd pod naszą opieką.

The Warsaw Pethouse – More Than Pethouse!