Luksusowy butik dla psów.

Butik dla psów

Opieka nad psem w Warsaw Pethouse to nie tylko wyścigi na torze agility, stała opieka zoopsychologa oraz usługi spa&fitness. To również butik dla psów w którym dostępne są najwyższej jakości produkty i urządzenia. Jak mówi Agata – animatorka zajęć dla psów:  

Produkty naszych partnerów pomagają w profesjonalnej socjalizacji i opiece nad psem, w tym: żywieniu, zabawie, nauce i pielęgnacji. Starannie dobraliśmy firmy, z którymi  współpracujemy. O ich ostatecznym wyborze decydowała nie reklama, ani zasięg marki, ale prawdziwe potrzeby naszych klientów, zgłaszane między innymi w ankietach, jakie systematycznie prowadzimy. Staramy się indywidualizować dla każdego z gości nie tylko program zajęć, ale również sprzęt, interaktywne zabawki i atrakcyjne gadżety, jakich używamy w animacjach. Ma to służyć samorozwojowi psiaków.

 
Wśród partnerów The Warsaw Pethouse, których produkty można znaleźć w naszym butiku dla psów są między innymi:
Hunter
– akcesoria z gwarancją niemieckiej jakości, atrakcyjnego designu, bezpieczeństwa oraz szacunku i troski o klienta;

UniQ Nordic Gold
- znakomita karma, będąca połączeniem tego, co najlepsze w Skandynawii: czystej natury i bezkompromisowej jakości;

Beco Pets – nasi goście używają do zabawy i jedzenia wyłącznie nietoksycznych produktów tej firmy;

APL - polski producent suplementów i produktów do pielęgnacji, w tym pasty do zębów i szamponu w piance;

Warsaw Pethouse to coś więcej niż hotel dla psów, świetlica i psie przedszkole – to codzienna edukacja, zabawa i relaks, to również satysfakcja z zaufania, jakim obdarzyli nas właściciele pethouse’owych gości. W codziennych animacjach z psami, które powierzają nam klienci, używamy więc wyłącznie produktów sprawdzonych renomowanych marek już teraz dostępnych w naszym luksusowym butiku dla psów.

Również po zajęciach psiaki odpoczywają w komfortowych warunkach na najwygodniejszych posłaniach, w pełnym luksusie. A kiedy jest zimno, możemy je ubrać w modne ocieplacze i inne markowe ciuchy, ale tylko takie, jakie wybierzemy w katalogach razem z naszymi klientami. Jak mówi Agata: - Jesteśmy dumni, że klienci tak aktywnie włączają się w proces socjalizacji psów. Wspólnie robimy wszystko, żeby zapewnić naszym ulubieńcom najwyższy europejski standard opieki.


Zapraszamy do naszego Butiku dla Psów. 

 

Opieka dzienna nad psami Warszawa

Darmowy dzień

Zapraszamy Twojego pupila na Darmowy Dzień Próbny w The Warsaw Pethouse - dzień pełen pozytywnych wrażeń i dobrej zabawy z nowymi psimi kumplami!

Jeśli masz wyrzuty sumienia, siedząc w pracy, podczas gdy Twój pies zostaje sam w domu, kiedy smutny patrzy w okno, drapie w drzwi, przeżuwa z nudów kolejnego buta… przyjedź do nas. Gwarantujemy, że nudy nie będzie!

W programie Darmowego Dnia zabawa w kameralnej grupie składającej się maksymalnie z 10 psów - na bezpiecznym wybiegu oraz w pozbawionych boksów pomieszczeniach dworku.

Zapewniamy całodzienną opiekę zoopsychologa, ekologiczną karmę najwyższej klasy, profesjonalny tor przeszkód, a także dostęp do specjalnie przygotowanego luksusowego pokoju wypoczynkowego.|Dzień próbny składa się z dwóch etapów:

1. Test temperamentu - trwa około 30 minut. Jest prowadzony przez naszego behawiorystę w celu sprawdzenia charakteru psa. Nie przyjmujemy psów wykazujących jakiekolwiek agresywne zachowania w stosunku do ludzi i innych zwierząt.

2. Zabawa w grupie - na podstawie wyniku Testu pies jest wprowadzany do jednej z grup Warsaw Pethouse. Wszystkie przyjęte psy są przyjaźnie nastawione do innych, więc pozostała część dnia upływa na zabawach i ćwiczeniach pod okiem opiekunów. Więcej informacji oraz przykładowy harmonogram dnia w zakładce ŚWIETLICA DLA PSÓW.

P.S. Jeśli Twój pupil nie zaliczy Testu Temperamentu, pomożemy mu w „poprawce”. Nasi zoopsycholodzy zadbają, by pozbył się lęku i obaw związanych z poznawaniem nowych kolegów.

The Warsaw Pethouse

The Warsaw Pethouse to jedyna w Polsce pełni profesjonalna, kompleksowa świetlica dla psów. Dla szczeniąt są zorganizowane zajęcia w przedszkolu dla psów, dla stałych klientów – pięciogwiazdkowy hotel dla psów. Nasze atuty to pasja, 10 lat doświadczenia i 3000 psiaków, które były dotąd pod naszą opieką.

The Warsaw Pethouse – More Than Pethouse!