Luksusowy Hotel dla psów Warszawa

5-gwiazdkowy Hotel dla psów

Więcej niż hotel dla psów

Wiele osób poszukuje, szczególnie w wakacje, dobrego hotelu dla psów. Dobrego, a więc oferującego ciekawe animacje, specjalne zabiegi chromoterapii i jonizacji, saunę infrared, bieżnię, relaksacyjne masaże oraz stałą opiekę zoopsychologa, wybór jest jeden – The Warsaw Pethouse Care&Fun 5*Hotel. Ale pozostawienie swojego ulubieńca na dwa tygodnie w najbardziej nawet renomowanej placówce nie rozwiązuje problemu opieki nad psem i jego socjalizacji.

Jeszcze nie wszyscy właściciele czworonogów wiedzą, że takie rozwiązanie działa od kwietnia w Warszawie. The Warsaw Pethouse to pierwsza w Polsce kompleksowa świetlica i psie przedszkole dla małych i średnich ras. W odróżnieniu od innych podobnych placówek Warsaw Pethouse nie jest firmą zajmującą się zwykłą tresurą. Gwarantuje za to profesjonalną dzienną opiekę nad psem, znaną również jako doggie daycare . Dla gości przewidziano urozmaicone animacje, naukę, usługi spa&fitness przy wykorzystaniu najnowocześniejszej sauny infrared marki Vivog oraz smakowite jedzonko. Sezonowo funkcjonuje też 5*hotel dla psów. Przez cały okres pobytu psiaki mają zapewnioną opiekę zoopsychologa i poddawane są procesowi socjalizacji.

Menedżerem i animatorką Warsaw Pethouse jest Agata. Jak mówi:
Psy kochamy od zawsze i zawsze były w naszej rodzinie. Problem pojawiał się podczas wakacji, kiedy nie mieliśmy co zrobić z naszymi pupilami. Trudno było znaleźć odpowiedni hotel dla psów. A kiedy przyjechałam do Warszawy i podjęłam pracę w biurze, skończyło się to frustracją moją i Victora, psiaka rasy shih tzu. Ja wychodziłam na 8 godzin do pracy, która nie sprawiała mi satysfakcji, a Victor zostawał sam w domu i snuł się po mieszkaniu. W końcu postanowiłam stworzyć coś dla osób takich ja, czyli chcących łączyć swoje aktywne życie z opieką nad zwierzakiem. Wspólnie z Kamilem, moim partnerem, założyliśmy więc The Warsaw Pethouse.

Placówka łączy w sobie funkcje edukacji i domu zabaw. Działa jak psie przedszkole albo świetlica. Od godz. 8 do 18 psiak zostaje tam pod opieką specjalistów: behawiorysty, fizjoterapeuty i trenera agility. Pies ma zapewnioną zabawę, smaczne jedzenie, opiekę zoopsychologa oraz usługi spa&fitness. Oczywiście znajdzie się też czas na naukę i odpoczynek, a więc pełną socjalizację. Całość projektu koordynuje Agata - animatorka zajęć dla psów goszczących w Warsaw Pethouse.

The Warsaw Pethouse Care&Fun mieści się w willi w cichej okolicy Wilanowa, otoczonej sporym ogrodem, Ogród został podzielony na część pełną przeszkód i tuneli dla młodych psów i część dla starszych, z której mogą w spokoju oglądać harce swoich młodszych kolegów. W środku mieści się przestronna recepcja i pokoje dla psiaków, sauna na podczerwień, bieżnia i mnóstwo interaktywnych zabawek dla psów. Codziennie goście otrzymują najwyższej jakości pełnowartościową karmę UniQNordicGold.

W ramach socjalizacji psy dzielone są na grupy według wieku, temperamentu, potrzeb. W jednej znajduje się maksymalnie 9 psów. Na każdą grupę przypada jeden zoopsycholog. Specjaliści obserwują psy i wychwytują wszystkie niepokojące sygnały. Są pod stałą opieką, mają zagwarantowaną zabawę, naukę, towarzystwo.

Bardzo ważne jest również bezpieczeństwo psa i personelu Warsaw Pethouse, dlatego nie są przyjmowane zwierzęta agresywne. Ich zachowanie sprawdzane jest na samym początku przez behawiorystów. Wyposażenie placówki przystosowane jest ras małych i średnich. Najprawdopodobniej niedługo planowane będzie otwieranie kolejnych oddziałów Warsaw Pethouse, być może również dla opieki nad psami większymi, starszymi i bliżej centrum miasta.

Zapraszamy do The Warsaw Pethouse Care&Fun.

Zadzwoń i dowiedź się więcej: RECEPCJA: +48 884 844 000

Zabawa w The Warsaw Pethouse

Tak wygląda zabawa w trakcie świetlicy w Warsaw Pethouse. :) Psy wracają do domu zmęczone, szczęśliwe i wdzięczne Tobie, że mogą spędzić cały dzień ze swoimi psimi przyjaciółmi. http://warsawpethouse.pl/pl/uslugi/swietlica-i-przedszkole-dla-psow

Opublikowany przez The Warsaw Pethouse na 17 sierpień 2016
Opieka dzienna nad psami Warszawa

Darmowy dzień

Zapraszamy Twojego pupila na Darmowy Dzień Próbny w The Warsaw Pethouse - dzień pełen pozytywnych wrażeń i dobrej zabawy z nowymi psimi kumplami!

Jeśli masz wyrzuty sumienia, siedząc w pracy, podczas gdy Twój pies zostaje sam w domu, kiedy smutny patrzy w okno, drapie w drzwi, przeżuwa z nudów kolejnego buta… przyjedź do nas. Gwarantujemy, że nudy nie będzie!

W programie Darmowego Dnia zabawa w kameralnej grupie składającej się maksymalnie z 10 psów - na bezpiecznym wybiegu oraz w pozbawionych boksów pomieszczeniach dworku.

Zapewniamy całodzienną opiekę zoopsychologa, ekologiczną karmę najwyższej klasy, profesjonalny tor przeszkód, a także dostęp do specjalnie przygotowanego luksusowego pokoju wypoczynkowego.|Dzień próbny składa się z dwóch etapów:

1. Test temperamentu - trwa około 30 minut. Jest prowadzony przez naszego behawiorystę w celu sprawdzenia charakteru psa. Nie przyjmujemy psów wykazujących jakiekolwiek agresywne zachowania w stosunku do ludzi i innych zwierząt.

2. Zabawa w grupie - na podstawie wyniku Testu pies jest wprowadzany do jednej z grup Warsaw Pethouse. Wszystkie przyjęte psy są przyjaźnie nastawione do innych, więc pozostała część dnia upływa na zabawach i ćwiczeniach pod okiem opiekunów. Więcej informacji oraz przykładowy harmonogram dnia w zakładce ŚWIETLICA DLA PSÓW.

P.S. Jeśli Twój pupil nie zaliczy Testu Temperamentu, pomożemy mu w „poprawce”. Nasi zoopsycholodzy zadbają, by pozbył się lęku i obaw związanych z poznawaniem nowych kolegów.

The Warsaw Pethouse

The Warsaw Pethouse to jedyna w Polsce pełni profesjonalna, kompleksowa świetlica dla psów. Dla szczeniąt są zorganizowane zajęcia w przedszkolu dla psów, dla stałych klientów – pięciogwiazdkowy hotel dla psów. Nasze atuty to pasja, 10 lat doświadczenia i 3000 psiaków, które były dotąd pod naszą opieką.

The Warsaw Pethouse – More Than Pethouse!