Szkolenie psów

Zbuduj relację z psem opartą na przyjaźni, szacunku oraz wzajemnym zaufaniu.

DLA KOGO:
Dla wszystkich psów i szczeniąt (szczenięta po komplecie szczepień). W szkoleniu dla psów mogą uczestniczyć całe rodziny wraz z dziećmi.

NA CZYM SIĘ SKUPIAMY?

- Socjalizacja z ludźmi i psami – budujemy pozytywne skojarzenia, które ułatwią psu funkcjonowanie w mieście
- Spokojne mijanie psów i ludzi – nadmierna ekscytacja i szczekanie podczas spaceru bywają kłopotliwe. Nauczymy się, jak temu zapobiegać.
- Zabawa – każdy pies musi nauczyć się prawidłowych kontaktów z innymi psami, również zabawy. Bardzo ważny jest dobór odpowiednich psów. Dowiesz się również jak bawić się, gdy jesteście w domu. 
- Przywołanie – przejdziemy przez wszystkie etapy nauki tej komendy. Opanowanie jej w 100% to komfort i bezpieczeństwo na każdym spacerze. 
- Najważniejsze komendy – stój, odejdź, daj, wolniej
- Wyciszanie – Wyciszenie psa i nauka odpoczywania są bardzo ważne. Dowiesz się jak przeciwdziałać szczekliwości oraz jak nauczyć psa zostawania samemu.

PIERWSZE SPOTKANIE:
Rozpoczynamy od poznania się. Idziemy na wspólny spacer, następnie odwiedzę Cię w domu. Tam na podstawie obserwacji oraz informacji, które zostaną mi przekazane, ustalamy wspólny plan działań. Pierwsze spotkanie trwa ok. 1,5 godziny. 

O MNIE:
jaJestem założycielką The Warsaw Pethouse, certyfikowanym trenerem psów (Akademia Dobry Pies - Full Member of Pet Dog Trainers of Europe) oraz petsitterem (COAPE Polska, nr licencji 667). Z psami pracuję od 2006 r., czyli od momentu założenia przez moją mamę jednego z pierwszych hoteli dla zwierząt w Polsce. Od tamtego momentu pogłębiam swoją wiedzę w zakresie zachowania psów i ich żywienia. WIĘCEJ O MNIE >>

 

CENNIK >>

UMÓW SPOTKANIE >>

Więcej informacji i zapisy:  +48 884 844 000