Pierwsza wizyta w świetlicy i hotelu...dla psów!

Większość z nas doskonale pamięta pierwszą wizytę w przedszkolu, szkole podstawowej lub nowej pracy. Być może nie jesteś w stanie przypomnieć sobie wszystkiego, co zdarzyło się tego dnia, ale na pewno pamiętasz stres i wielką niepewność. Jak to będzie w nowym miejscu? Czy się odnajdę? Czy to był dobry wybór?

Z przekonaniem, graniczącym z pewnością stwierdzę, że wspomniane emocje potęgują się, gdy do przedszkola, szkoły podstawowej czy pierwszej pracy zawozimy swoje dziecko. Gdy sami staliśmy przed wyzwaniem wejścia do nowej grupy, nowego otoczenia, z perspektywy lat wydaje nam się to o wiele łatwiejsze niż wtedy. Różnica w przypadku „oddania” dziecka jest taka, że tuż po zamknięciu się drzwi nie mamy nad procesem zapoznawania z grupą żadnej kontroli. Na szczęście o komfort i bezpieczeństwo powierzonych pociech zadbają przedszkolanki, psychologowie i pedagodzy. zabawa

Żyjemy w czasach, gdy pies jest traktowany jak najbliższy członek rodziny. Na równi z siostrą, bratem, ciotką czy dziadkiem. Towarzyszy nam przez wiele lat, staje się naszym najlepszym przyjacielem i nie rzadko traktujemy go z taką czułością jak własne dziecko. Darzymy go szacunkiem, chcemy dla niego jak najlepiej i robimy wszystko, żeby cieszył się z życia. Coraz więcej osób, kontaktujących się z The Warsaw Pethouse, uświadamia nas jak ważna dla nich jest profesjonalna opieka nad ich psem, podczas gdy oni są w pracy bądź na wyjeździe. Zależy im, aby po zamknięciu drzwi mogli zająć się biznesem, spotkać się ze znajomymi czy wybrać się na weekend nad morze - bez obaw czy ich czworonożny przyjaciel jest bezpieczny i dobrze się bawi.

BEZPŁATNY DZIEŃ PRÓBNY
The Warsaw Pethouse, w oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie, zrewolucjonizował rynek psich usług w Polsce. Jako pierwsze miejsce w Europie wprowadził bezpłatny, zapoznawczy dzień próbny dla Twojego pupila. Psiak, przywieziony do placówki rano, trafia od razu pod opiekę zoopsychologa, który na podstawie uzupełnionej przez Ciebie obszernej ANKIETY, wprowadza go The Warsaw Pethouse. Już zanim się u nas pojawił, dzięki informacjom, które zawarłeś w ankiecie, wiemy, jak przygotować się do pierwszej wizyty. W tym czasie pod okiem specjalisty poznaje ogromny ogród, każdy zakamarek placówki oraz całą załogę The Warsaw Pethouse. Kolejnym etapem jest wprowadzenie psa do grupy. Dzięki temu, powierzony nam pod opiekę w czasie Twojego wyjazdu, czuje się komfortowo i oddaje w pełni zabawie z poznanymi wcześniej psimi przyjaciółmi. Bezpieczeństwo grupy ma dla nas fundamentalne znaczenie. Dlatego do grupy nie przyjmujemy psów okazujących jakiekolwiek, nawet najmniejsze oznaki agresji. Pierwszym etapem sprawdzenia psa jest wspomniana wcześniej ankieta, z której, dzięki naszej szerokiej wiedzy na temat każdej rasy, możemy ocenić i ewentualnie odmówić przyjęcia psa, nawet na bezpłatny dzień próbny. grupka

TEST TEMPERAMENTU
Jednak najważniejszym elementem, dającym Ci gwarancję, że Twojemu pupilowi nie grozi żadne niebezpieczeństwo ze strony pozostałych gości jest test temperamentu przeprowadzany w trakcie dnia próbnego. Przeprowadzany przez Agatę Jarocińską, trenera psów z ponad 10-letnim doświadczeniem w opiece nad psami. Nasi specjaliści sprawdzają jak pies zachowuje się wobec ludzi i psów. Test temperamentu może trwać nawet 3-4 godziny. Dopiero, gdy Agata potwierdzi możliwość dołączenia psa do grupy, może on w pełni oddać się zabawie i nauce.
Żadnych boksów, brak agresywnych psów, bezpłatny dzień próbny, kameralne grupy oraz wykwalifikowany personel sprawiają, że nawet najbardziej lękliwy psiak szybko przeradza się w pewnego siebie i zadowolonego z życia w psiej społeczności członka Twojej rodziny. Podczas, gdy Ty jesteś w pracy bądź na wyjeździe Twój pupil nawiązuje nowe przyjaźnie.

The Warsaw Pethouse – more than pet house.

Blog