Psiolubny 4* Hotel Vista w Olsztynie

Musimy podzielić się z Tobą niesamowitą wiadomością. The Warsaw Pethouse zostało zaproszone, jako ekspert, do wsparcia projektu Hotel Vista nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie oraz odpowiedzialność. Gdy zakładaliśmy pierwszą w Europie tak kompleksową placówkę opieki nad psami, nie spodziewaliśmy się, że zostaniemy docenieni na rynku hoteli...dla ludzi :)
Już w 2020 roku, będziecie mogli odwiedzić to wspaniałe miejsce ze swoim czworonożnym przyjacielem. Przeczytajcie koniecznie!

WAKACJE Z PSEM

Z uwagi na ogrom pracy, na czas projektu, niestety musimy wstrzymać działanie naszej placówki. Zatem od 1 września 2018 r. świetlica oraz butik stacjonarny będzie tymczasowo zamknięty :( Oczywiście butik internetowy oraz szkolenia z trenerem psów Agatą Jarocińską będą wciąż dostępne!
Liczymy na Twoje wsparcie, ponieważ robimy to dla Ciebie! Już za półtora roku, będziecie mogli odwiedzić wspólnie ze swoim pupilem wspaniały 4-gwiazdkowy Hotel Vista.

Ba! Dzięki temu, że jesteś z nami, na hasło: WARSAW PETHOUSE otrzymasz rabat na zakup własnego apartamentu, z widokiem na jezioro w psiolubnym hotelu w Olsztynie! Woooooow!

vista z4

O INWESTYCJI

Hotel Vista 4*, prócz wspaniałej lokalizacji - bezpośrednio nad jeziorem Ukiel - będzie wyróżniać się przepiękną infrastrukturą oraz wspaniałymi apartamentami. Wyobraź sobie aktywny weekend z psem, podczas którego będziecie mogli wspólnie odpocząc w najwyższym standardzie, przygotować wspólną kolację i usiąść na przeszkolnym tarasie spoglądając na wspaniałe krajobrazy.
Hotel będzie składał się ze 144 pokojów. Każdy z oddzielną sypialnią oraz aneksem kuchennym. Wprawdzie do przeszklonej sauny na dachu, raczej z psiakiem nie pójdziesz. Ale możesz być pewny, że podczas Twojej nieobecności pupil będzie czuł się w apartamencie wyjątkowo dobrze (już my o to zadbamy :).

vista z15

UDOGODNIENIA

O Twoje podniebienie zadba włoska restauracja La Vista...a o kubki smakowego Twojego pupila zadbamy my :)
Już wkrótce będziemy zdradzać kolejne kroki The Warsaw Pethouse zapewniające atrakcyjność Hotelu Vista Twojemu psiakowi!

SZCZEGÓŁY

Jak wspomnieliśmy na początku poza spędzeniem wspaniałych wakacji, będziesz mogła/mógł zostać właścicielką/właścicielem psiolubnego apartamentu z widokiem na jezioro w Hotel Vista 4*. The Warsaw Pethouse przygotowało dla Ciebie specjalną ofertę, wyłącznie dla fanów naszego profilu! :)
Wystarczy, że kontaktując się z deweloperem podasz hasło "WARSAW PETHOUSE".

!!! WAŻNE !!! - pamiętaj, aby hasło podać przy okazji pierwszego kontaku telefonicznego lub mailowego. Inaczej stracisz bezpowrotnie możliwość skorzystania z oferty rabatowej na zakup apartamentu, którą przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego psiaka.

Strona internetowa Hotelu Vista (kliknij) >>>

Osoba odpowiedzialna (wyłączny dystrybutor):
Kamil Berger
kamil.berger@lokatyziemskie.pl
+48 884 844 040 31.07 2

 

 vista z9

vista petHouse

Blog