Co zrobić z psem lub kotem w czasie wyjazdu? Ceny hoteli i świetlic dla zwierząt.

Długi weekend majowy czy wakacje posiadaczom czworonogów kojarzą się nie tylko z wypoczynkiem, ale przede wszystkim z podwyższonymi kosztami, jakie przyjdzie im ponieść.

Czytaj więcej

Jeszcze kilka lat temu korzystanie z trenera, przedszkola lub świetlicy (...) było czymś niespotykanym. Dziś coraz bardziej zależy nam na profesjonalnej socjalizacji psa. Poszukujemy placówek i ludzi, którzy mogą nam w tym pomóc"

Czytaj więcej

W ekskluzywnych świetlicach psy śpią na łóżkach, chodzą do psychologa i do sauny. Rynek petsittingu rozkwita w dużych miastach Polski.

Czytaj więcej

Petsitting: Zawód opiekuna zwierząt domowych coraz popularniejszy. Ile można zarobić?

Czytaj więcej

Wśród atrakcji Warsaw Pethouse są zajęcia na bieżni, zabawy w ogrodzie, a nawet spa dla psa! Psy są pod stałą opieką behawiorysty i zoopsychologa.

Czytaj więcej

"Ty na Euro, a twój pies w luksusowej świetlicy. The Warsaw Pethouse przygotowało specjalną ofertę dla kibiców.

czytaj więcej

"Cztery kąty na miarę… czterech łap. The Warsaw Pethouse od środka

Wygodna sypialnia, przestronny salon, tory przeszkód i gabinet SPA. A to nie wszystko, z czego mogą korzystać psy. 

czytaj więcej

Expressowo o Warsaw Pethouse w TTV

Psy na warszawskim Wilanowie same się proszą, żeby przychodzić do Warsaw Pethouse. Jest to najlepsza alternatywa dla pozostawania psa w domu. Po prostu przedszkole, że mucha nie siada.

czytaj więcej

"Informacja gwarantowana – Radio Zet i już! 

Masz dość pogryzionych butów, które pies niszczy podczas Twojej nieobecności? W kwietniu na warszawskim Wilanowie powstała pierwsza „świetlica” dla psów 

czytaj więcej

"Psia świetlica na Wilanowie To nie prima aprilis! 1 kwietnia w Wilanowie (Warszawa) została otwarta pierwsza (jak zapewniają twórcy) profesjonalna świetlica dla psów. Jest to rodzaj prywatnego „przedszkola”, w którym można zostawić czworonoga nawet na cały dzień, podczas gdy my przebywamy np. w pracy.

czytaj więcej

"Dom zabaw dla psów Na Wilanowie powstał dom zabaw dla czworonożnych przyjaciół, a raczej przedszkole dla psów. The Warsaw Pethouse to jedyna w Warszawie placówka, gdzie właściciele będą mogli zostawić psy, gdy sami będą w pracy.

czytaj więcej
Branch Manager

„Świetlica dla psów, Warszawa Wilanów. Kiedy wychodzisz z domu, oddaj pupilka do spa.

W Wilanowie powstała prywatna świetlica dla psów. Dom zabaw dla psów, Warsaw Pethouse Care&Fun, ruszy przy ulicy Ruczaj w Warszawie. 

Czytaj więcej
Branch Manager

„Powstaje psia świetlica (…)

Za kilka dni w Warszawie zaczyna działalność świetlica dla psów - Warsaw Pethouse. Podczas gdy ich właściciele będą w pracy, psy będą się relaksowały w 380-metrowym dworku w Wilanowie. Do ich dyspozycji będzie przestronny ogród z torem do ćwiczeń, minispa, miejsca do leżakowania.

Czytaj więcej

Luksusowa świetlica dla psów. Jest tu bieżnia, kabina spa, masaż". Tak o Warsaw Pethouse mówili na żywo w Pytaniu na Śniadanie dziennikarze TVP2

Czytaj więcej