„Świetlica dla psów, Warszawa Wilanów. Kiedy wychodzisz z domu, oddaj pupilka do spa.

W Wilanowie powstała prywatna świetlica dla psów. Dom zabaw dla psów, Warsaw Pethouse Care&Fun, ruszy przy ulicy Ruczaj w Warszawie. 

Pupilki będą mogły na czas waszego pobytu w pracy posiedzieć pod miłą opieką zoopsychologa. Dla zwierząt przewidziano też usługi fryzjerskie, spa&fitness oraz smakowite jedzonko.

Pomysł prywatnej świetlicy dla psów to inicjatywa dwóch finansistów - Agaty i Kamila. - Psy kocham od zawsze i zawsze były w naszej rodzinie. Problem pojawiał się podczas wakacji. Wtedy w przypadku wyjazdu psy standardowo zostawiało się u rodziny bądź przekazywaliśmy klucze do mieszkania znajomym, ale oni nie zawsze chcieli brać na siebie taki obowiązek. Wtedy, w 2006 roku, mama postanowiła otworzyć swój własny hotel dla zwierząt - opowiadają o początkach działalności Warsaw Pethouse Care&Fun.

Do stworzenia własnego miejsca przyjaznego pupilom przyczynił się pies rasy shih tzu, Victor. - Wszystko po to, żeby psiak był po prostu szczęśliwy – mówi Kamil. I już zapowiada, że jeszcze w tym roku otworzą w innej warszawskiej dzielnicy kolejny oddział swojej rodzinnej firmy.

Co tam będzie?
To pierwszy w Polsce profesjonalny dom zabaw dla psów. Od 1 kwietnia w Wilanowie przy ulicy Ruczaj będzie działać The Warsaw Pethouse. Od 8.00 do 17.00 zostawicie tam swojego ulubieńca pod opieką najwyższej klasy specjalistów. Czworonóg będzie miał zapewnioną zabawę, smaczne jedzenie, opiekę zoopsychologa, usługi fryzjerskie i spa&fitness. - Oczywiście znajdzie się też czas na naukę i odpoczynek - zapewniają pomysłodawcy świetlicy dla psów.

Ile to kosztuje?
W ofercie świetlicy-domu zabaw dla psów oprócz rozrywek znajdują się także usługi fitness i spa. Za jednorazowy, całodniowy pobyt psiaka od poniedziałku do niedzieli zapłacicie 125 zł. W cenie znajduje się także przycinanie pazurów, czyszczenie uszu, przemywanie oczu, kąpiel wg zapotrzebowania oraz jedzonko i zniżka 10% na wszystkie dodatkowe usługi. Karnet dziesięciu wejść to 1 125 zł. Za trzydzieści dni w zależności od pakietu zapłacicie 1 700-1 980 zł.

W piątek 1 kwietnia 2016 odbędzie się oficjalne otwarcie salonu. Więcej na ten temat znajdziecie w wydarzeniu na facebooku.

Całość tekstu: http://warszawa.naszemiasto.pl/