"Informacja gwarantowana – Radio Zet i już! 

Masz dość pogryzionych butów, które pies niszczy podczas Twojej nieobecności? W kwietniu na warszawskim Wilanowie powstała pierwsza „świetlica” dla psów 

- The Warsaw Pethouse. Te miejsce uszczęśliwi nie tylko właścicieli, ale także i czworonogi.

Jeśli Twój pies cierpi na lęk separacyjny i źle znosi rozłąkę z Tobą, podczas gdy musisz iść do pracy, właśnie to miejsce zostało stworzone specjalnie dla Ciebie. Zwierzaka możesz zostawić w godzinach 8-17. W tym czasie fachowcy zadbają o Twojego pupila. Psa odbierzesz zmęczonego po całodniowych zabawach, nakarmionego, a nawet wykąpanego. W The Warsaw Pethouse znajduje się bowiem nawet SPA dla psów.

Jakie atrakcje czekają jeszcze nasze zwierzaki podczas pobytu w tym miejscu? W dość dużym ogrodzie znajduje się plac agility, czyli miejsce, gdzie psy mogą skakać przez przeszkody i uczyć się różnych sztuczek. Po wyczerpującej zabawie psiaki znajdą również czas i miejsce na odpoczynek. Specjalnie dla nich została stworzona sypialnia, strefa SPA oraz pokój dzienny. Na miejscu nad psami czuwają wykwalifikowani zoopsycholodzy. Ceny za pobyt w The Warsaw Pethouse rozpoczynają się już od 66 złotych. Sypialnia jest przytulna. Chodzi nam o to, żeby psy czuły się tutaj jak w domu. Są nawet poduszki, które uszyła moja siostra. Jest też pokój do fitness i SPA. Znajduje się w nim bieżnia, a psiaki z nadwagą mogą u nas poćwiczyć. W pokoju dziennym psy przebywają podczas „doggie day”. Mają tu pełno zabawek. Jest to w końcu pomieszczenie, które bardziej cieszy psy, niż oko ludzkie. Wszędzie są zabawki interaktywne. Psiakom jest organizowany cały dzień na zasadzie przedszkola. Mają harmonogram dnia. Codziennie o tej samej godzinie dostają jedzenie. Jeśli jest potrzeba skorygowania jakiegoś zachowania, robione jest to na miejscu w trakcie „doggie day” – opowiada Agata Jarocińska, założycielka The Warsaw Pethouse."

Całość tekstu http://www.radiozet.pl