O nas

The Warsaw Pethouse Care&Fun - profesjonalna świetlica dla psów

Każdy z nas ma wiele obowiązków, nie tylko zawodowych. Spróbujmy jednak, choć przez chwilę, wyobrazić sobie, co robią nasze psy, gdy nie ma nas w domu. Pomysły na zabawę wyczerpują się dość szybko, pozostają psoty, ale i to szybko się nudzi. Pies nie korzysta ani z kablówki, ani z internetu. Nie ma smartfona, więc nie zadzwoni do swojego pana, spytać, jak mija mu dzień, nie napisze nic na facebooku. Leży, śpi, gapi się w okno, z czasem wpada w depresję, często pojawia się lęk separacyjny... Czy można temu zaradzić?

Najlepszą odpowiedzią na takie pytanie jest The Warsaw Pethouse Care&Fun - wspólny pomysł dwojga młodych ludzi: Agaty i Kamila. Kamil, właściciel firmy, odpowiada za organizację i komunikację z partnerami strategicznymi. Agata, mająca za sobą 10 lat doświadczenia w prowadzeniu hotelu dla psów, jest menedżerką. Współpracują z najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie behawiorystyki, szkoleń i fizjoterapii.

The Warsaw Pethouse Care&Fun nie jest zwykłą świetlicą. To miejsce gdzie psiaki mają zapewnioną zabawę i socjalizację pod okiem certyfikowanego Opiekuna. Dla stałych klientów dodatkowo zorganizowany jest hotel. The Warsaw Pethouse Care&Fun zapewnia najwyższy standard i bezpieczeństwo psiaków na każdym metrze kwadratowym placówki na warszawskim Mokotowie.