O nas

The Warsaw Pethouse Care&Fun - pierwsza luksusowa świetlica dla psów

Każdy z nas ma wiele obowiązków, nie tylko zawodowych. Spróbujmy jednak, choć przez chwilę, wyobrazić sobie, co robią nasze psy, gdy nie ma nas w domu. Pomysły na zabawę wyczerpują się dość szybko, pozostają psoty, ale i to szybko się nudzi. Pies nie korzysta ani z kablówki, ani z internetu. Nie ma smartfona, więc nie zadzwoni do swojego pana, spytać, jak mija mu dzień, nie napisze nic na facebooku. Leży, śpi, gapi się w okno, z czasem wpada w depresję, pojawia się lęk separacyjny... Czy można temu zaradzić?

Najlepszą odpowiedzią na takie pytanie jest The Warsaw Pethouse Care&Fun - wspólny pomysł dwojga młodych ludzi: Agaty i Kamila. Kamil, właściciel firmy, odpowiada za organizację i komunikację z partnerami strategicznymi. Agata, mająca za sobą 10 lat doświadczenia w prowadzeniu hotelu dla psów, jest menedżerką. Współpracują z najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie behawiorystyki, szkoleń i fizjoterapii.

The Warsaw Pethouse Care&Fun nie jest zwykłą świetlicą. To miejsce gdzie psiaki mają zapewnioną zabawę, smaczne ekologiczne jedzenie, opiekę zoopsychologa oraz usługi fryzjerskie i spa&fitness. Dla stałych klientów jest zorganizowany luksusowy hotel na pobyty weekendowe i wakacyjne. The Warsaw Pethouse Care&Fun zapewnia pięciogwiazdkowy standard i bezpieczeństwo psiaków na każdym metrze kwadratowym luksusowej posiadłości na Wilanowie.