Karolina Korwin Piotrowska

Super miejsce, profesjonalne, psy uwielbiają tam przebywać ;)

Kamil Nosel (Radio Zet)

Doskonała opieka, domowa atmosfera, widać, że psami zajmują się prawdziwi miłośnicy zwierząt.  Warsaw Pethouse - świetlica i przedszkole dla psów, to najlepsze miejsce dla naszych czworonogów. Profesjonalne animacje, angażowanie psiaków do zabawy czy treningu w czasie, gdy właściciel jest w pracy, to rewelacyjny pomysł ludzi z WPH.

Klaudia Halejcio

Kochani, zbliżają się wakacje, większość posiadaczy czworonogów ma ścisk serducha tak jak ja i nie wie co zrobić z psiakiem w tym czasie. Przed majówką długo szukałam miejsca, w którym moja Chloe byłaby bezpieczna a ja spokojna. I znalazłam! Mogę Wam gorąco polecić to miejsce. Od kilku dni moja kochana Chloe chodzi do The Warsaw Pethouse! Wreszcie nie muszę martwić się o nią, kiedy jestem na planie zdjęciowym, albo gdzieś wyjeżdżam. Super miejsce - bezpiecznie i z klasą Polecam Wam gorąco!

Mila

Od ponad dwóch miesięcy zawożę Milę, do Pani Agaty i Pana Kamila. Są to bardzo ciepli, życzliwi i pełni pasji ludzie. Mój JRT dzięki wizytom w WARSAW PETHOUSE wspaniale socjalizuje się z innymi psiakami i uczy prawidłowych psich zachowań. Dzięki przedszkolu ma masę zabawy i dużo potrzebnej nauki, która jest tak ważna w pierwszych miesiącach każdego szczeniaka. Codziennie rano jak wychodzimy z samochodu, wyrywa się żeby jak najszybciej powitać psie kumpelstwo...a jak Ją odbieram, to nie chce wracać do domu! :)

Z całego serca polecam - WARSAW PETHOUSE !!

Gaspar

Długo się wahałem zanim oddałem Gaspara pod opiekę Warsaw Pethouse. Po trzech miesiącach stwierdzam, że było warto i można zaufać ludziom tam pracującym. Gaspar ma świetną opiekę, doborowe towarzystwo do zabaw, jest zadowolony i zmęczony po całodziennych zabawach. Zasypia w samochodzie zanim zdążymy dojechać do domu. To co dla mnie najważniejsze to socjalizacja - ta przebiegła idealnie, z bojaźliwego i nieufnego stworzenia wyrasta powoli bardzo odważny i ciekawski świata pies. W razie probleów zdrowotnych służą pomocą i szybko reagują na takie sytuacje. Polecam wszystkim tym którzy naprawdę kochają swoje psiaki.

Luna

Wspaniałe miejsce. Regularnie korzystam z opieki dla swojego pupila. Warsaw Pethouse gwarantuje psiakom bezpieczeństwo, doskonałą socjalizację, dużo ruchu oraz zabawy. Opiekunowie są kompetentni i zaangażowani tworząc domową atmosferę. Do dyspozycji psiaków są przestronne pokoje, taras oraz duży ogród. W trakcie rozłąki na bieżąco mogę liczyć na informacje dotyczące swojego pupila. Luna jest wybiegana, szczęśliwa a ja czuję się spokojna. Polecam wszystkim właścicielom czworonogów :)

Fin i Luna

My dogs love this place! They came back from the Pethouse holiday and slept for two days straight after having so much fun!! It is nice to see people that genuinely care about our dogs so that we could have a restful holiday and be confident that they were getting good care. This is my dream job! Congratulations to Warsaw Pethouse for having success and raising the standard of animal care in Warsaw. Best wishes and continued success.

Felek i Lobo

To miejsce tworzą przede wszystkim wspaniali ludzie. Nie posiadam się z zachwytu nad ich inicjatywą, zaangażowaniem i wielkim sercem. Im się po prostu chce, bo kochają to co robią. Tego nie da się oszukać, a najlepszym dowodem są przeszczęsliwe psiaki, które po przekroczeniu bramy tego miejsca lecą tam jak oszalałe. Dla tego miejsca skala ocen powinna być zdecydowanie wyższa. Kibicuję i trzymam bardzo mocno kciuki!

Puckett

Warsaw Pethouse hotel was definitely the right place for my dog. I for sure know that she had the best holiday ever. Kamil and other staff were lovely and the best part is that they write you daily so you wouldn't have to worry about how your dog is spending their days. Also after returning from Warsaw Pethouse, my dog was more friendly and showed us what she learned. It was awesome. For those who are looking for a gorgeous hotel for your precious dogs I would definitely recommend The Warsaw Pethouse. Thank You Kamil and all.

Nela

Bardzo fajne miejsce, mega pozytywni ludzie i przede wszystkim - zadowolone psiaki! :) Dziękujemy za super opiekę nad Nelą!

Łatka

Fantastyczne miejsce! Mam trochę lękliwą suczkę i martwiłam się o to, jak da sobie radę - sama w nowym miejscu. A zastałam ją radosną, zrelaksowaną i wybieganą. Jestem pod wielkim jakości opieki i zaangażowania właścicieli.

Felix

Due to my job, I use to travel very often but when I have a long project Felix my schnauzer use to travel with me. During weekends when I return home, he must stay in a hotel. Since I have found Warsaw Pethouse I will not change it. From the beginner Agatha and Kamil has received Felix with a smile. They have been taken care of Felix since then. Find a place like this one it is not easy. Not only for the house and the place in itself that I found amazing but also for the care they take of the dogs. Every time Felix return home he is happy and tired, this means he has been playing with other dogs and enjoyed it. I am grateful

Misza

Amazing place made by unique People, wonderful Dogs and PASSION with LOVE

Bruno

Bruno niechętnie zostaje w nowych miejscach, jednak tutaj za każdym razem jest problem z tym, żeby wrócił do domu po dniu zabawy. Psi przyjaciele oraz wspaniali opiekunowie robią swoje :)

Baloo i Berry

The pet house is truly the best! My two Pomeranians enjoy visiting it for a day or staying longer if I have to travel and leave them for a few days. They come back happy and tired from all the running and games. It  is amazing to see how much attention and care is given to them. The crew makes them smile all the time and help them social and enjoy time there. I guess the top indicator about this place is that if I leave my Poms for a longer time, I do not worry about them because I see high much love, attention and care is given to them. Highly recommend this place!

Toffy

To przedszkole to strzał w dziesiątkę. Mój Toffy uczęszcza do niego od kilku dni...wraca do domu szczęśliwy, czyściutki i wypachniony. Behawioryści zajmują się jego charakterkiem, a przesympatyczni właściciele placówki dbają aby miał wszystkiego czego potrzebuje. Jestem spokojna, że mój Kochany Maluch jest w dobrych rękach.

Boomer

Polecam wszystkim usługi spa&fitness ! Nie miałem pojęcia, że pies może dostać tak szeroki wachlarz usług. Najbardziej zaskoczyła nas chromoterapia. Świetne miejsce.

Emi

Nic nie sprawia większej satysfakcji niż widok zadowolonego psiaka odbieranego codziennie ze świetlicy. Emi mówi, że pozdrawia Panią Agatę :)

Surfinia

Duży i bezpiecznie ogrodzony teren wokół Warsaw Pethouse, jest wspaniałym miejscem do wyhasania naszego nieustraszonego Terrier Westa. Z kolei, stretching oraz masaże są świetnym zwieńczeniem aktywnego dnia :) Surfinia, zachwycona Panią Pauliną Kuźmińską, równie chętnie uczęszcza do Psiego Spa. Polecamy usługi Warsaw Pethouse wszystkimi łapami :)

Rudka

Cudowne miejsce, pełen profesjonalizm, nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi - wiedzą co robią i lubią to :-) na pewno będziemy korzystać - dziękujemy :-) 

Figa

Mój piesełek ( a właściwie piesełka) spędził w Warsaw Pethouse chyba jeden ze szczęśliwszych dni w swoim życiu, a kiedy po moim powrocie z pracy zazwyczaj jest stęskniona, teraz była po prostu przeszczęśliwa. Polecam - najlepsza opieka ever !

Bono

Bardzo dużo pracujemy z mężem i Bono często siedzi sam. Pojawił się u niego lęk separacyjny. Myśleliśmy, że gosposia jest najlepszym rozwiązaniem. Dopiero w Warsaw Pethouse dowiedzieliśmy się czego nasz kochany spaniel potrzebuje. Dziękujemy Wam za to !