5-gwiazdkowy Hotel dla psów

Luksusowy Hotel dla psów Warszawa

The Warsaw Pethouse to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych psów. Placówka położona jest w spokojnej, zielonej części Mokotowa, jedynie 3 minut od przystanku Metro Wierzbno i 200m od 11ha parku Arkadia oraz Królikarni. hotelDo dyspozycji psów jest dom o powierzchni 240 m2 ze specjalnie przystosowanymi pomieszczeniami oraz ogród 400 m2.

Na naszych psich gości czekają liczne atrakcje: spacery do okolicznych parków (Park Arkadia, Królikarnia), zabawy interaktywne i węchowe. Później, w razie potrzeby, przycinamy pazurki, pielęgnujemy sierść i przemywamy oczy. Świetnie znamy wszystkie rasy psów, więc zabiegi pielęgnacyjne zawsze dostosowujemy indywidualnie. Wiemy, że dla Twojego pupila najważniejsze jest towarzystwo. Dlatego bez przerwy, nawet w trakcie odpoczynku, przebywa z nami. Na tęsknotę po prostu brakuje czasu...

 

The Warsaw Pethouse to nie tylko komfortowe wnętrza i piękne otoczenie. To również całodobowa opieka wykwalifikowanych specjalistów i starannie dobrana grupa psów. Żadnych boksów, brak agresywnych psów, bezpłatny dzień próbny, kameralne grupy oraz wykwalifikowany personel sprawiają, że nawet najbardziej lękliwy psiak szybko przeradza się w pewnego siebie i zadowolonego z życia w psiej społeczności członka Twojej rodziny. Podczas, gdy Ty jesteś w pracy bądź na wyjeździe Twój pupil nawiązuje nowe przyjaźnie.

Więcej informacji i rezerwacje:PRZEJDŹ DO ZAKŁADKI KONTAKT