5-gwiazdkowy Hotel dla psów

Luksusowy Hotel dla psów Warszawa

The Warsaw Pethouse to wyjątkowy hotel dla wyjątkowych psów. Placówka położona jest w spokojnej, zielonej części Wilanowa, jedynie 20 minut od centrum Warszawy i 3 minuty od Miasteczka Wilanów. Hotel powstał z myślą o klientach ceniących luksus, najwyższą jakość i wygodę dla swoich pupilów. 

hotelDo dyspozycji gości hotelu dla psów i świetlicy jest cały dworek o powierzchni 380 m2 , bez żadnych boksów i kabin, otoczony dużym ogrodem (2200 m2). Ogród został podzielony na dwie strefy: aktywną - pełną przeszkód i tuneli dla młodszych oraz wypoczynkową - dla psów starszych, bardziej ceniących sobie spokój.

Na naszych psich gości czekają liczne atrakcje: zajęcia na torze do agility, zabawy interaktywne, nauka aportowania, zabawy węchowe, zajęcia na profesjonalnej bieżni dla psów oraz ćwiczenia na piłkach FitPaws. Po zabawie w ogrodzie przychodzi czas na wyjątkowe Spa dla psa: kąpiel z bąbelkami i sesję chromoterapii w kabinie infrared. Później, w razie potrzeby, przycinamy pazurki, pielęgnujemy sierść i przemywamy oczy. Świetnie znamy wszystkie rasy psów, więc zabiegi pielęgnacyjne zawsze dostosowujemy indywidualnie. Na koniec wykonujemy profesjonalny masaż relaksacyjny i stretching, które znakomicie pomagają w regeneracji mięśni. Spa w naszym hotelu dla psów to prawdziwa oaza ciszy i relaksu. Twój pupil wróci do domu odprężony i szczęśliwy.

ZabawaDoskonale wiemy, że dla Twojego pupila najważniejsze jest towarzystwo. Dlatego bez przerwy, nawet w trakcie odpoczynku, przebywa z nami. Na tęsknotę po prostu brakuje czasu...


The Warsaw Pethouse to nie tylko luksusowe pokoje, komfortowe wnętrza i piękne otoczenie. To również całodobowa opieka wykwalifikowanych specjalistów i starannie dobrana grupa psów.

Jesteśmy pierwszą placówką, gdzie na grupę 10 psów przypada aż dwóch zoopsychologów i jeden petsitter (Coape). Ponieważ pobyt w hotelu dla psów jest usługą ekskluzywną, indywidualnie dobraną do potrzeb gości, udostępniamy jednorazowo tylko 5 miejsc noclegowych.


Więcej informacji i rezerwacje: +48 884 844 000


A tak wygląda zabawa w The Warsaw Pethouse :) 

Zabawa w The Warsaw Pethouse

Tak wygląda zabawa w trakcie świetlicy w Warsaw Pethouse. :) Psy wracają do domu zmęczone, szczęśliwe i wdzięczne Tobie, że mogą spędzić cały dzień ze swoimi psimi przyjaciółmi. http://warsawpethouse.pl/pl/uslugi/swietlica-i-przedszkole-dla-psow

Opublikowany przez The Warsaw Pethouse na 17 sierpień 2016