Luksusowy butik dla psów.

Butik

Opieka nad psem w Warsaw Pethouse to nie tylko wyścigi na torze agility, stała opieka zoopsychologa oraz usługi spa&fitness. To również internetowy butik dla psów, w którym dostępne są najwyższej jakości produkty i urządzenia. Jak mówi Agata – animatorka zajęć dla psów:  

Produkty naszych partnerów pomagają w profesjonalnej opiece nad psem, w tym: żywieniu, zabawie, nauce i pielęgnacji. Starannie dobraliśmy firmy, z którymi  współpracujemy. O ich ostatecznym wyborze decydowała nie reklama, ani zasięg marki, ale prawdziwe potrzeby naszych klientów, zgłaszane między innymi w ankietach, jakie systematycznie prowadzimy. Staramy się indywidualizować dla każdego z gości nie tylko program zajęć, ale również sprzęt, interaktywne zabawki i atrakcyjne gadżety, jakich używamy w animacjach. Ma to służyć samorozwojowi psiaków.

 
Wśród partnerów The Warsaw Pethouse, których produkty można znaleźć w naszym butiku dla psów są między innymi:banner BB

Hunter
– akcesoria z gwarancją niemieckiej jakości, atrakcyjnego designu, bezpieczeństwa oraz szacunku i troski o klienta;

UniQ Nordic Gold
- znakomita karma, będąca połączeniem tego, co najlepsze w Skandynawii: czystej natury i bezkompromisowej jakości;

Terra Canis -  mokra karma jakości "human-grade", czyli zdatna do spożycia przez ludzi.

Gryzyki z poroża jelenia - jako pierwsi w Polsce posiadamy znane gryzaki z numerem weterynaryjnym. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych to nasz priorytet.

Beco Pets – nasi goście używają do zabawy i jedzenia wyłącznie nietoksycznych produktów tej firmy;

Toby and Pucci - luksusowe ubranka szyte ręcznie. Znane z programu "Żony Hollywood".

The Warsaw Pethouse to coś więcej niż hotel dla psów, świetlica i psie przedszkole – to codzienna edukacja, zabawa i relaks, to również satysfakcja z zaufania, jakim obdarzyli nas właściciele pethouse’owych gości. W codziennych animacjach z psami, które powierzają nam klienci, używamy więc wyłącznie produktów sprawdzonych renomowanych marek już teraz dostępnych w naszym luksusowym butiku dla psów na stronie butik.warsawpethouse.pl

Również po zajęciach psiaki odpoczywają w komfortowych warunkach na najwygodniejszych posłaniach, w pełnym luksusie. A kiedy jest zimno, możemy je ubrać w modne ocieplacze i inne markowe ciuchy, ale tylko takie, jakie wybierzemy w katalogach razem z naszymi klientami. Jak mówi Agata: - Jesteśmy dumni, że klienci tak aktywnie włączają się w proces socjalizacji psów. Wspólnie robimy wszystko, żeby zapewnić naszym ulubieńcom najwyższy europejski standard opieki.


Zapraszamy do naszego internetowego Butiku dla Psów - butik.warsawpethouse.pl