Odnowa biologiczna - masaż i sauna dla psów

spaSPA dla psa w Warszawie? Tylko w Warsaw Pethouse pełna odnowa biologiczna dla Twojego pupila. Z nami najbardziej efektywnie zadbasz o kondycję i dobre samopoczucie Twojego psa! Do dyspozycji naszych gości mamy luksusową saunę dla psa infrared - najnowocześniejszą kabinę francuskiej firmy VIVOG oraz specjalistyczną bieżnię dla małych i średnich ras. W ramach odnowy biologicznej oferujemy także profesjonalny masaż dla psa.

Warsaw Pethouse Care&Fun – pierwsza w kraju kompleksowa ekskluzywna świetlica i hotel dla psów udostępnia w pakiecie "SPA dla psa" to m.in.:
· dostęp do sauny infrared (35C-45C)
· zabiegi chromoterapii
· zabiegi jonizacji
· masaż relaksacyjny
· dla najbardziej wytrwałych - zajęcia na bieżni dla psów

sauna dla psa, odnowa biologiczna psa,Chromoterapia - czyli leczenie kolorowym światłem, szczególnie polecane jest właśnie teraz - w okresach niedostatku naturalnego światła (jesień i zima). Zalecane jest także dla psów, które większość czasu spędzają w pomieszczeniach. Chromoterapia, poprzez oddziaływanie bodźcami wizualnymi, wzmacnia naturalny rytm wewnętrznego zegara biologicznego psa, przez co przyczynia się do poprawy i utrzymania jego dobrego samopoczucia.

Jonizacja - kabina wyposażona jest w jonizator, którego funkcją jest zwalczanie bakterii, alergenów, nieprzyjemnych zapachów z sierści, co również jest jednym z elementów Spa dla psa. Jonizowanie zapewnia także antystatyczność.

Masaż relaksacyjny dla psa - chwila przyjemności po zabawach i nauce. Masaż dla psa zmniejsza uczucie bólu i zmęczenia.

Bieżnia dla psa - to nie tyle alternatywa spaceru, kiedy pada deszcz, to sposób na piękną psią sylwetkę. Twój pupil ma problem z wagą? Treningi przyśpieszą jego powrót do świetnej formy.

Ćwiczenia i zabiegi odnowy biologicznej w The Warsaw Pethouse Fitness&Spa są jednym z elementów socjalizacji psa prowadzonej w Warsaw Pethouse . Dla zdrowia psa, jego dobrej kondycji i świetnego samopoczucia nie ma nic lepszego niż połączenie zabawy, edukacji, ćwiczeń, zabiegów i relaksu.

The Warsaw Pethouse – More Than Pethouse.

Zobacz co o nas mówią w TVP2 i TVN