Przedszkole dla szczeniąt

Przedszkole dla psów Warszawa

Biorąc do siebie psa, spoczywa na Tobie odpowiedzialność za jego rozwój. Prawidłowa socjalizacja z ludźmi i psami jest kluczowa. Wszystkie pozytywne kontakty nawiązane w tym okresie życia, będą miały wpływ na całe życie psa, a pewny siebie i szczęśliwy pies to szczęśliwy Opiekun. Przedszkole dla psów The Warsaw Pethouse to miejsce, gdzie Twój szczeniak pozna takie rzeczy pod okiem doświadczonego trenera. Nauczy się podstawowych komend i chodzenia na luźnej smyczy. Dodatkowo dowiesz się jak najszybciej nauczyć go czystości oraz jakich zasad przestrzegać w domu.

DLA KOGO?
Dla wszystkich szczeniąt do 6 miesiąca życia (po wszystkich szczepieniach).

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?
Przedszkole dla psów to grupowe zajęcia ,w których uczestniczy maksymalnie 5 psów. Spotykamy się raz w tygodniu, a każda lekcja trwa 60 min. Wspólnie uczymy się podstawowych komend i najważniejszych zasad, które powinny obowiązywać w domu. Na każdych zajęciach jest również czas na zabawę, podczas której szczenięta uczą prawidłowych kontaktów z innymi psami. Takie zajęcia to świetna okazja do lepszego poznania swojego pupila i pogłębienia z nim więzi. Zapraszamy rodziny wraz z dziećmi. Jest również możliwość zapisania się na zajęcia indywidualne.

NA CZYM SIĘ SKUPIAMY?

Socjalizacja z ludźmi i psami – budujemy pozytywne skojarzenia, które ułatwią każdemu szczenięciu funkcjonowanie w mieście.
Zabawa – każdy szczeniak musi nauczyć się prawidłowych kontaktów z innymi psami, również zabawy. Bardzo ważny jest dobór odpowiednich psów, od których Twój pupil nauczy się jak najwięcej. Dowiesz się również jak bawić się z psem, gdy jesteś w domu.
Przywołanie – przejdziemy przez wszystkie etapy nauki tej komendy. Opanowanie jej w 100% to komfort i bezpieczeństwo na każdym spacerze.
Najważniejsze komendy – stój, odejdź, daj, wolniej
Wyciszanie – Wyciszenie psa i nauka odpoczywania są bardzo ważne. Dowiesz się jak przeciwdziałać szczekliwości oraz jak nauczyć psa zostawania samemu.

GDZIE I KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?* 
Spotykamy się w parku Szczęśliwickim (Warszawa – Ochota) przy restauracji MELTEMI, ul. Opaczewska 43. Zajęcia odbywają się w środy o 19:00 lub w soboty o 9:00. Zapisz się do wybranej grupy. 

*Przed pierwszymi zajęciami grupowymi obowiązuje indywidualna konsultacja w domu Właściciela.

PIERWSZE SPOTKANIE:
Rozpoczynamy od poznania się. Idziemy na wspólny spacer, następnie odwiedzam Cię w domu. Tam na podstawie obserwacji oraz informacji, które zostaną mi przekazane, ustalamy wspólny plan działań. Pierwsze spotkanie trwa ok. 1,5 godziny. 

O MNIE:
ja
Jestem założycielką The Warsaw Pethouse, certyfikowanym trenerem psów (Akademia Dobry Pies - Full Member of Pet Dog Trainers of Europe) oraz petsitterem (COAPE Polska, nr licencji 667). Z psami pracuję od 2006 r., czyli od momentu założenia przez moją mamę jednego z pierwszych hoteli dla zwierząt w Polsce. Od tamtego momentu pogłębiam swoją wiedzę w zakresie zachowania psów i ich żywienia.  WIĘCEJ O MNIE >>

CENNIK >>

UMÓW SPOTKANIE >>

Więcej informacji i zapisy:  +48 884 844 000