Świetlica i Przedszkole

Świetlica i przedszkole dla psów Warszawa

Jeśli w trakcie, gdy Ty jesteś zajęty lub nie ma Cię w domu, Twojego pupila rozpiera energia, niszczy meble lub po prostu pragnie towarzystwa, świetlica dla psów to usługa idealna dla Ciebie.

Jak w domu
The Warsaw Pethouse to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych psów. Placówka położona jest w spokojnej, zielonej części Mokotowa, jedynie 3 minut od przystanku Metro Wierzbno i 200m od 11ha parku Arkadia oraz Królikarni. Do dyspozycji psów jest dom o powierzchni 240 m2 ze specjalnie przystosowanymi pomieszczeniami oraz ogród 400 m2.

Świetlica dwa
Nauka i zabawa

Największą radością dla każdego psa jest możliwość przebywania z podobnymi do niego zwierzakami. Dzień w naszej placówce mija na beztroskiej zabawie oraz edukacji pod okiem specjalistów. W trakcie zajęć skupiamy się głównie na nauce prawidłowego zachowania w grupie. Dzięki temu Twój pies staje się pewny siebie oraz spokojny w kontaktach z obcymi ludźmi i psami. W grupie psy uczą się wzajemnie od siebie, dlatego tak ważny jest jej odpowiedni dobór. Strachliwe psy stają się odważniejsze, a zbyt energiczne, uspokajają się. W naszej świetlicy dla psów stosujemy wyłącznie pozytywne metody szkolenia.

Świetlica 2

Szczenięta
Nasza świetlica i przedszkole dla psów jest wspaniałym przedłużeniem procesu socjalizacji każdego malucha. W tym wieku szczeniak powinien poznać jak najwięcej psów i ludzi, dzięki temu w przyszłości będzie pewnym siebie, szczęśliwym towarzyszem. Pamiętaj, że na tym etapie najważniejszy jest dobór psów, z którymi spotyka się Twój pupil. Pozytywne kontakty, będą miały wpływ na jego całe życie.

 


Bezpieczeństwo
Twój pupil przebywa w grupie maksymalnie 10 psów pod stałym nadzorem Opiekunów. W grupie nie znajdzie się żaden pies okazujący agresję ani nie posiadający szczepień. Dlatego pamiętaj, proszę, aby zabrać książeczkę zdrowia psa oraz uzupełnioną ankietę (warunki przyjęcia). Przed wprowadzeniem do grupy, Twój pupil musi zdać test temperamentu podczas bezpłatnego dnia próbnego. 

Świetlica jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 18:00.

Więcej informacji i zapisy na bezpłatny dzień próbny: + 48 884 844 000

Przykładowy harmonogram dnia naszej świetlicy dla psów :

Godzina Plan dnia 
08:00-10:00 Przyjmowanie psów i krótki spacer do ogrodu. 
08:00-12:00 Zabawa w pokoju zabaw pod okiem Petsittera
12:00-12:30 Drugi spacer do ogrodu. 
12:30-14:00 Długi spacer - nauka chodzenia na smyczy, trening komend i sztuczek
14:00-14:30 Lunch :)
14:30-16:00 Czas na odpoczynek. 
16:00-16:30 Trzeci spacer do ogrodu. 
16:30-17:00 Mini SPA: czesanie, przycinanie pazurków, przemywanie oczu i uszu
17:00-18:00 Odbiór psów