Świetlica i Przedszkole

Świetlica i przedszkole dla psów Warszawa

The Warsaw Pethouse to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych psów. Placówka położona jest w zielonej części Mokotowa, jedynie 3 minuty od przystanku Metro Wierzbno i 200 m od 11 ha parku Arkadia oraz Królikarni. Do dyspozycji psów jest dom o powierzchni 240 m2 ze specjalnie przystosowanymi pomieszczeniami oraz ogród 400 m2.
1. Czym właściwie jest świetlica dla psów?
Działa podobnie jak przedszkole dla dzieci. To nie tylko urozmaicenie życia Twojego pupila. To miejsce, w którym w formie zabawy będzie się nieustannie uczył pod okiem trenera psów. Pozna wiele przyjaznych psów i nauczy się prawidłowych zachowań w grupie. Indywidualny trening oraz spacery po okolicznych parkach pomogą w prawidłowym rozwoju. The Warsaw Pethouse jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, świadomego Opiekuna, który chce zapewnić swojemu pupilowi szczęśliwe życie w miejskiej przestrzeni.

Dla kogo?

Do naszej świetlicy zapraszamy wszystkie nieagresywne psy w każdym wieku, w szczególności jeśli Twój pies:

świetlica psy

Warunki przyjęcia

2. Jakie są efekty z regularnego korzystania ze świetlicy dla psów?

Pies wraca do domu zmęczony i szczęśliwy. W trakcie dnia mamy również okazję do nauki podstawowych komend, a na spacerze ćwiczymy ładne chodzenie na smyczy. Wszystkie aktywności dobieramy indywidualnie.

SzczeniętaŚwietlica 2
Nauczą się podstawowych manier i komend przydatnych w codziennym życiu. W celu jak najlepszej socjalizacji, Twój pupil pozna wiele przyjaznych psów i ludzi. Pozytywne kontakty, będą miały wpływ na jego całe życie. Dzięki temu wyrośnie na pewnego siebie i zrównoważonego psa. W tym okresie młode psy szybko się pobudzają, dlatego zabawa w grupie odbywa się pod kontrolą. Nie pozwalamy na gonitwy i bardzo aktywne zabawy. Pomagamy również w nauce czystości.

Nadpobudliwe i bardzo aktywne psy
Stają się spokojniejsze przez kontakt ze zrównoważonymi psami. Specjalnie dopasowany trening połączony z długim spacerem po parku, gdzie pies może swobodnie węszyć na długiej lince, dają niewiarygodne rezultaty. Spokojne zabawy i unikanie silnie pobudzających bodźców jest tu kluczowe. Oczywiście najważniejsza jest systematyczność i dodatkowa praca w domu.

Strachliwe psy
Uczą się, że widok obcego psa może się wiązać z czymś miłym np. z zabawą. Kontakt ze spokojnymi, nienachalnymi psami pozwala na stopniowe przełamywanie barier. W tak sprzyjających warunkach strach przed psami szybko zmienia się w ciekawość i chęć kontaktu. Przy tak wrażliwym psie bardzo dokładnie dobieramy grupę.

3. Jak duża jest grupa?
Jednorazowo w całej placówce przebywa maksymalnie 7 psów. Daje nam to możliwość indywidualnej pracy z każdym pupilem. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

4. Cennik i pakiety
Przed każdą wizytą zapraszamy na darmowy dzień próbny. Wybierz idealny pakiet dla siebie -> CENNIK

Świetlica jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 18:00.

Więcej informacji i zapisy na bezpłatny dzień próbny: PRZEJDŹ DO ZAKŁADKI KONTAKT

Harmonogram dnia naszej świetlicy dla psów :

Godzina Plan dnia 
08:00-10:00 Przyjmowanie psów i krótki spacer do ogrodu. 
10:00-11:00 Zabawa w grupie 3-6 psów pod okiem trenera psów
11:00-12:00 Spacery do parku na długich linkach połączone z nauką chodzenia na smyczy
12:00-13:00 Odpoczynek
13:00-13:30 Indywidualny trening z użyciem zabawek interaktywnych i mat węchowych 
13:30-14:00 Lunch :)
14:00-16:30 Odpoczynek
16:30-17:00 Krótki spacer do ogrodu
17:00-18:00 Odbiór psów