Szkolenie psów

Jeśli pragniesz stworzyć z psem relację opartą na szacunku i wzajemnym zaufaniu, szkolenie dla psów w The Warsaw Pethouse będzie dla Was idealnym wyborem. Twój pupil nauczy się prawidłowego zachowania przy obcych ludziach i psach oraz komend niezbędnych do bezpiecznego funkcjonowania w mieście, a Ty dowiesz się jak odczytywać sygnały swojego pupila oraz jakich błędów w wychowaniu unikać. Szkolimy metodą kontekstową oraz pozytywną. Szkolenie psów metodami pozytywnymi polega na wzmacnianiu pożądanych zachowań. Nie używamy metod awersyjnych, kolczatek, obroży elektrycznych i obroży zaciskowych. Szkolenie u nas jest przyjemne zarówno dla Opiekuna jak i psa. 

Dla kogo?
Dla wszystkich psów i szczeniąt (szczenięta po komplecie szczepień). W szkoleniu dla psów mogą uczestniczyć całe rodziny wraz z dziećmi.

 

Wybierz indywidualny trening z psem, jeśli:
- Twój pies jest z Tobą od niedawna i chcesz wiedzieć jak prawidłowo z nim postępować, 
- Ciągnie na smyczy i nie przychodzi na zawołanie, 
- Jest nadpobudliwy lub bardzo aktywny,
- Boi się innych psów i ludzi, 

Od czego zaczynamy?
Pierwsze zajęcia rozpoczynamy od poznania się. Idziemy na wspólny spacer, następnie odwiedzam Was w domu. Tam na podstawie obserwacji oraz informacji, które zostaną mi przekazane, ustalamy wspólny plan działań. Pierwsze spotkanie trwa ok. 1,5 godziny. 

ja

O mnie:

Jestem certyfikowanym trenerem psów (Akademia Dobry Pies - Full Member of Pet Dog Trainers of Europe) oraz petsitterem (Coape Polska nr licencji 667). Z psami pracuję od 2006 r., czyli od momentu założenia przez moją mamę jednego z pierwszych hoteli dla zwierząt w Polsce. Od tamtego momentu pogłębiam swoją wiedzę w zakresie zachowania psów i ich żywienia. Najważniejsze dla mnie jest zbudowane prawdziwej więzi z psem opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.  

WIĘCEJ O MNIE >>

CENNIK TRENINGÓW>>

Więcej informacji i zapisy:  +48 884 844 000 lub UMÓW SPOTKANIE >>